Loading događaji

« Svi događaji

(Hrvatski) Advent u Zagrebu 2017

5. December 2017. - 23. December 2017.

HR_advent-banner

Sorry, this entry is only available in Croatian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Trg Bana Josipa Jelačića

5.12.2017 – utorak

  • 18.00 – KUD “Žumberčani”
  • 18.30 – MPZ “Prečko 50+”
  • 18.45 – VS “Zrele Višnje”
  • 19.00 – Zbor “Mjuze”
  • 19.30 – KUD ”Nikola Tesla”
  • 20.00 – Puhački orkestar “ZET”

6.12.2017 – srijeda

  • 17.30 –KUD “Oporovec”
  • 18.00 – KUD “Prigorski zdenec”
  • 18.30 – Dječji zbor “Pahuljice”
  • 19.00 – Dječji zbor “Zagrepčanke I dečki”
  • 19.30 – Dječji zbor “Bajka”
  • 20.00 – Kvintet “Jazz me do”

7.12.2017 – četvrtak

  • 18.00 – KUD “Kustošija”
  • 18.30 – KUD “Bukovac”
  • 19.00 – Ženski vokalni sastav “Rezonanca”
  • 19.30 – Dječji zbor “Kikići I Genijalci”
  • 20.00 – ZFA “Dr. Ivan Ivančan”

 8.12.2017 – petak

  • 17.30 – Zbor mladih “Aeternitas”
  • 18.00 – HKUD HZ “Matija Gubec”
  • 18.30 – HKUD “Prigorec Markuševec”
  • 19.00 – Klapa “Prvi komin Snježanin”

9.12.2017 – subota

  • 11.00 – Dječji zbor “Mali Sesvećani”
  • 11.30 – Dječji zbor “Zagrebački anđeli”
  • 12.00 – Dječji zbor “Minicantati” iz Labina I Vokalna skupina “XL” iz Labina
  • 12.30 – KUD “Sijač Lučko”
  • 13.00 – KUD “Preslica”

– HKU “Kolo”, Subotica

– KUD “Bilje”

 

  • 18.00 – KUD “Šumari”, Vinkovci
  • 18.30 – Tamburaški sastav “Zelenjaki” , Gerištof
  • 19.00 – Plesni program “Plesnog centra Zagreb” by Nicolas Quesnoit
  • 20.00 – Jazz orkestar Hrvatskih oružanih snaga

10.12.2017 – nedjelja

  • 11.00 – Dječji zbor “Sammoborček”
  • 11.30 – Predstavljanje osnovnih škola Grada Zagreba

 

  • 18.00 – KUD “Frankopan – Remete”
  • 18.30 – KUD “Valentinovo”
  • 19.00 – Dječji zbor “Slavuji”
  • 19.30 – Dječji zbor “Scarlettine”
  • 20.00 – VIS “Riječ Života”

11.12.2017 – ponedjeljak

  • 18.30 – Proglašenje sportaša Zagreba za 2017.

12.12.2017 – utorak

  • 18.30 – KUD “Mladost”
  • 19.00 – KPD “Sveta Klara”
  • 19.30 – Mješoviti zbor “Ivan Kukuljević Sakcinski”
  • 20.00 – HGGD “Sloga”
  • 20.30 – Atomic dance factory

 13.12.2017 – srijeda

  • 18.00 – HKPD “Bosiljak”, Čučerje
  • 18.30 – KUD “Kašina”
  • 19.00 – Zbor “Hrvatske Ružice”
  • 19.30 – Zbor “Čežnja”
  • 20.00 – Zagrebačke mažoretkinje i gosti

14.12.2017 – četvrtak

  • 18.00 – FA “Vrapčanci”
  • 18.30 – KUD “Stenjevec”
  • 19.00 – Skelly Dancers – tradicionalni Irski plesovi
  • 19.30 – Mješoviti zbor Sv.Barbare “Panis Angelicus”
  • 20.00 – Atomic dance factory

15.12.2017 – petak

  • 17.30 – VIS Ivan Pavao II
  • 18.00 – FA “Sesvetska sela”
  • 18.30 – FIS “Remete”
  • 19.00 – Dječji zbor “Bachovine”
  • 19.30 – Celtic fantasy – tradicionalni I moderni Irski step
  • 19.45 – VA “Goranke”
  • 20.00 – Grupa “Gabula”

16.12.2017 – subota

  • 11.00 – Dječji zbor “Klinci s Ribnjaka”
  • 11.30 – Dječji zbor “Čarobna frula I Vrapčići”
  • 12.00 – KUD “Sesvete”
  • 12.30 – KUD “Sveta Ana”, Odranski Obrež

 

  • 18.00 – KUD “Klas”, Podsused
  • 18.15 – KUD “Nevijana”, Neviđani
  • 18.30 – KUD “Croatia”
  • 19.00 – Dječji zbor “Vivaldine”
  • 19.30 – Zbor “Cantus ante omnia”
  • 20.00 – Zbor mladih “Credo”

 

17.12.2017 – nedjelja

  • 11:00 – Predstavljanje dječjih vrtića grada Zagreba

 

  • 18.00 – HKUD “Željezničar”
  • 18.30 – HSPD “Sljeme” , Šestine
  • 19.00 – Zbor “SKAC”
  • 20.00 – FA “Zagreb – Markovac”

18.12.2017 – ponedjeljak

  • 18.00 – ZUK “Korana”
  • 18.30 – FS “Kolo”
  • 19.00 – HKOUD “Sloboda”
  • 19.30 – Zbor “Hrvatica”
  • 20.00 – Kvintet “jazz me do”
  • 20.30 – Atomic dance factory

19.12.2017 – utorak

  • 20.00 – Humanitarni koncert “Želim život” , Ana Rukavina

20.12.2017 – srijeda

  • 18.00 – KUD “Ruža Prigorja”
  • 18.30 – KUD “Resnik”
  • 19.00 – MPZ “Baščina”
  • 19.30 – Gospel zbor “Sunce”
  • 20.00 – ŽPĐ “Danica”
  • 20.30 – Atomic dance factory

21.12.2017 – četvrtak

  • 18.00 – Večer srednjih škola Grada Zagreba

22.12.2017 – petak

  • 18.00 – PZK “Derventsko kolo”
  • 18.30 – KUD “Vedar osmijeh”
  • 19.00 – Zbor mladih “Anima una”
  • 19.30 – KUD “Ina”
  • 20.00 – Atomic dance factory
  • 20.30 – Predbožična viteška bajka – Red Čuvara Grada Zagreba

23.12.2017 – subota

  • 11.00 – Dječji zbor “Zagrepčanke I dečki”
  • 11.30 – Dječji zbor “Medenjaci”
  • 12.00 – PD “Novi Zagreb”
  • 12.15 – LIS “Plješevica”
  • 12.40 – KUD “Dubrava”
  • 13.00 – KUD “Prepuštovec”

 

  • 18.00 – Dječji zbor “Pahuljice”
  • 18.30 – Adventski zborski Podij CEKATE-a
  • 19.30 – Zbor mladih “Lilium”
  • 20.00 – Koncert “Rock akademije”

 

 

Detalji

Početak:
5. December 2017.
Kraj:
23. December 2017.
:
,