Loading događaji

« Svi događaji

Advent u Zagrebu 2017

5. prosinca 2017. - 23. prosinca 2017.

HR_advent-banner

Trg Bana Josipa Jelačića

5.12.2017 – utorak

  • 18.00 – KUD “Žumberčani”
  • 18.30 – MPZ “Prečko 50+”
  • 18.45 – VS “Zrele Višnje”
  • 19.00 – Zbor “Mjuze”
  • 19.30 – KUD ”Nikola Tesla”
  • 20.00 – Puhački orkestar “ZET”

6.12.2017 – srijeda

  • 17.30 –KUD “Oporovec”
  • 18.00 – KUD “Prigorski zdenec”
  • 18.30 – Dječji zbor “Pahuljice”
  • 19.00 – Dječji zbor “Zagrepčanke I dečki”
  • 19.30 – Dječji zbor “Bajka”
  • 20.00 – Kvintet “Jazz me do”

7.12.2017 – četvrtak

  • 18.00 – KUD “Kustošija”
  • 18.30 – KUD “Bukovac”
  • 19.00 – Ženski vokalni sastav “Rezonanca”
  • 19.30 – Dječji zbor “Kikići I Genijalci”
  • 20.00 – ZFA “Dr. Ivan Ivančan”

 8.12.2017 – petak

  • 17.30 – Zbor mladih “Aeternitas”
  • 18.00 – HKUD HZ “Matija Gubec”
  • 18.30 – HKUD “Prigorec Markuševec”
  • 19.00 – Klapa “Prvi komin Snježanin”

9.12.2017 – subota

  • 11.00 – Dječji zbor “Mali Sesvećani”
  • 11.30 – Dječji zbor “Zagrebački anđeli”
  • 12.00 – Dječji zbor “Minicantati” iz Labina I Vokalna skupina “XL” iz Labina
  • 12.30 – KUD “Sijač Lučko”
  • 13.00 – KUD “Preslica”

– HKU “Kolo”, Subotica

– KUD “Bilje”

 

  • 18.00 – KUD “Šumari”, Vinkovci
  • 18.30 – Tamburaški sastav “Zelenjaki” , Gerištof
  • 19.00 – Plesni program “Plesnog centra Zagreb” by Nicolas Quesnoit
  • 20.00 – Jazz orkestar Hrvatskih oružanih snaga

10.12.2017 – nedjelja

  • 11.00 – Dječji zbor “Sammoborček”
  • 11.30 – Predstavljanje osnovnih škola Grada Zagreba

 

  • 18.00 – KUD “Frankopan – Remete”
  • 18.30 – KUD “Valentinovo”
  • 19.00 – Dječji zbor “Slavuji”
  • 19.30 – Dječji zbor “Scarlettine”
  • 20.00 – VIS “Riječ Života”

11.12.2017 – ponedjeljak

  • 18.30 – Proglašenje sportaša Zagreba za 2017.

12.12.2017 – utorak

  • 18.30 – KUD “Mladost”
  • 19.00 – KPD “Sveta Klara”
  • 19.30 – Mješoviti zbor “Ivan Kukuljević Sakcinski”
  • 20.00 – HGGD “Sloga”
  • 20.30 – Atomic dance factory

 13.12.2017 – srijeda

  • 18.00 – HKPD “Bosiljak”, Čučerje
  • 18.30 – KUD “Kašina”
  • 19.00 – Zbor “Hrvatske Ružice”
  • 19.30 – Zbor “Čežnja”
  • 20.00 – Zagrebačke mažoretkinje i gosti

14.12.2017 – četvrtak

  • 18.00 – FA “Vrapčanci”
  • 18.30 – KUD “Stenjevec”
  • 19.00 – Skelly Dancers – tradicionalni Irski plesovi
  • 19.30 – Mješoviti zbor Sv.Barbare “Panis Angelicus”
  • 20.00 – Atomic dance factory

15.12.2017 – petak

  • 17.30 – VIS Ivan Pavao II
  • 18.00 – FA “Sesvetska sela”
  • 18.30 – FIS “Remete”
  • 19.00 – Dječji zbor “Bachovine”
  • 19.30 – Celtic fantasy – tradicionalni I moderni Irski step
  • 19.45 – VA “Goranke”
  • 20.00 – Grupa “Gabula”

16.12.2017 – subota

  • 11.00 – Dječji zbor “Klinci s Ribnjaka”
  • 11.30 – Dječji zbor “Čarobna frula I Vrapčići”
  • 12.00 – KUD “Sesvete”
  • 12.30 – KUD “Sveta Ana”, Odranski Obrež

 

  • 18.00 – KUD “Klas”, Podsused
  • 18.15 – KUD “Nevijana”, Neviđani
  • 18.30 – KUD “Croatia”
  • 19.00 – Dječji zbor “Vivaldine”
  • 19.30 – Zbor “Cantus ante omnia”
  • 20.00 – Zbor mladih “Credo”

 

17.12.2017 – nedjelja

  • 11:00 – Predstavljanje dječjih vrtića grada Zagreba

 

  • 18.00 – HKUD “Željezničar”
  • 18.30 – HSPD “Sljeme” , Šestine
  • 19.00 – Zbor “SKAC”
  • 20.00 – FA “Zagreb – Markovac”

18.12.2017 – ponedjeljak

  • 18.00 – ZUK “Korana”
  • 18.30 – FS “Kolo”
  • 19.00 – HKOUD “Sloboda”
  • 19.30 – Zbor “Hrvatica”
  • 20.00 – Kvintet “jazz me do”
  • 20.30 – Atomic dance factory

19.12.2017 – utorak

  • 20.00 – Humanitarni koncert “Želim život” , Ana Rukavina

20.12.2017 – srijeda

  • 18.00 – KUD “Ruža Prigorja”
  • 18.30 – KUD “Resnik”
  • 19.00 – MPZ “Baščina”
  • 19.30 – Gospel zbor “Sunce”
  • 20.00 – ŽPĐ “Danica”
  • 20.30 – Atomic dance factory

21.12.2017 – četvrtak

  • 18.00 – Večer srednjih škola Grada Zagreba

22.12.2017 – petak

  • 18.00 – PZK “Derventsko kolo”
  • 18.30 – KUD “Vedar osmijeh”
  • 19.00 – Zbor mladih “Anima una”
  • 19.30 – KUD “Ina”
  • 20.00 – Atomic dance factory
  • 20.30 – Predbožična viteška bajka – Red Čuvara Grada Zagreba

23.12.2017 – subota

  • 11.00 – Dječji zbor “Zagrepčanke I dečki”
  • 11.30 – Dječji zbor “Medenjaci”
  • 12.00 – PD “Novi Zagreb”
  • 12.15 – LIS “Plješevica”
  • 12.40 – KUD “Dubrava”
  • 13.00 – KUD “Prepuštovec”

 

  • 18.00 – Dječji zbor “Pahuljice”
  • 18.30 – Adventski zborski Podij CEKATE-a
  • 19.30 – Zbor mladih “Lilium”
  • 20.00 – Koncert “Rock akademije”

 

 

Detalji

Početak:
5. prosinca 2017.
Kraj:
23. prosinca 2017.
:
,